Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtım süngeri ses yalıtımı uygulamalarında en çok kullanılan yalıtım malzemeleridir. Ses yalıtım süngerlerinin hepsi çeşitli frekanslarda etkili olabilecek derecede ileri teknoloji ile imal edilmiş süngerlerdir. Ses yalıtım süngerleri diğer ses yalıtım malzemeleri ile de kullanılabilir. Bazı ses yalıtım süngerlerinin yanmazlık özelliği bulunması kullanılacak çoğu alanda çok etkilidir.

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri AnkaraBasotect Melamin Ses Yalıtım Süngeri Ankara

Ses yalıtım süngerleri düşük maliyetli ve etkili ürünlerdir. Ses yalıtım süngerinin uygulamaları da gayet basit olduğundan kullanılışı çok rahattır. Ses yalıtım süngerlerinin en yoğun olanı rebonded bondex süngerpandır. En fazla 150 Dansite yoğunlukta olan bu süngerler ses yalıtımı uygulamalarında etkili olan en iyi süngerlerdir. Ses yalıtım süngeri Ankara da bulunan şubemizde mevcuttur.Dilerseniz oradan alabilir veya arayıp sipariş verebilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri AnkaraBariyerli Ses Yalıtım Süngeri Ankara

Ses Yalıtım SüngeriAkustik Ses Yalıtım Süngerleri

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Harita

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkelere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve Avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir.Detay...

İLETİŞİM

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07