Akustik Baffle

Akustik Baffle

Şık görünümünüyle birlikte  ortamın akustik düzenlemesini sağlayan Baffle Paneller özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yoğun ses temposunu yutarak, Bulunduğu yere daha verimli bir ortam sağlamaktadır.

Akustik Baffle PanelAkustik Baffle Panel Uygulaması

Ofislerde, konferans salonlarında, toplantı salonlarında, çağrı merkezleri, müzik odaları gibi mekanlarda oluşan gürültüyü emerek mekana hem şık bir görünüm hem daha verimli bir ortam sağlamaktadır.

Akustik Baffle Tavan PaneliAkustik Baffle Uygulaması

Akustik Baffle Kullanım Alanları;

Çağrı merkezleri, Açık Ofisler, Fuar Alanları,Toplantı Salonları, Konferans Salonları, Müzik Odaları, Spor Merkezleri, Derslikler, Ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir. Ayrıca ortama katacağınız dekoratif ortamda renk ve formatı kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Akustik Sarkık Baffle PanelBaffle Akustik Tavan Paneli

Baffle Panel UygulamasıOfis Baffle Panel Uygulaması

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...