Hakkımızda

Hakkımızda

Aksa Akustik olarak sesin olumsuz etkilerini en azamiye indirgemek amacıyla çalışmalar yapmaktayız. Bir çok firmaya ses yalıtımı ve izolasyonu sağlamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Yaptığımız çalışmalarımızdaki kullandığımız tüm malzemelerin I. sınıf yanmaz malzemeden üretilmiş ISO belgesine sahiptir. Bu çerçevede müşterilerimizin her geçen gün memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktayız.

Aksa Akustik olarak yalıtım sektörüne 2004 yılında " Sadece Ses" ve izolasyon uygulama, ürün satışı ve temini olarak başladığımız çalışmalarımıza kaliteli bir şekilde yükselterek yalıtımı dair çalışmaları ciddi seviyede yükseltmiş bulunmaktayız.

Firmamız ses izolasyonu sektörüne kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki ile kısa sürede ses yalıtım sektöründe lider firma konumuna gelmiştir.

ÖNCELİK VE İŞ POLİTİKAMIZ

Müşteri odaklı çalıştığımız firmamızda öncelik istenmiş olan işi iyi bir şekilde analiz ederek, doğru ürünü yerinde doğru kararla müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Uygun ve kaliteli ürünün hem uygulaması hem desatışında kaliteli hizmet vermekteyiz.

Öncelik le uygulama veya malzemeverilecek mekanın keşifi yapılmaktadır. Daha sonrasında malzeme ve çözüm önerileri doğru bir şekilde yöneltilmektedir. Garantili ses yalıtımı, akustik düzenleme uygulamalarında açık ve net fikirler sunmak en önemli ilkelerimizdendir.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ürünler olup TSE belgesine sahip ürünlerdir. Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makina ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema,konferans,toplantı odası,stüdyo,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayii ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterlerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

Misyonumuz ve Değerlerimiz

Müşterilerimizin beklentileri karşısında olumlu sonuçlar almayı hedefleyerek güven ve kalite odaklı bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katan bir firma olarak çalışanlarımızla süreci iyileştirmeyi hedefledik. Saygı, Birlik, Sürekli Gelişim, Çevreye Duyarlılık gibi değerlere sahip firma olmaktan gurur duymaktayız.

 

 

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...