Akustik Kaplama

Akustik Ahşap Panel

Akustik ahşap paneller yankı ve yansıtıcı panel olmakla beraber delikli, derzli modelleri mevcuttur. Kapalı ortamlarda gürültüyü soğuran ya da yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım eden kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Duvarlarda veya tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf-Lam ahşap paneller kullanılarak imal edilmektedirler.Derzli ve delikli modelleri opsiyoneldir.Delikli ahşap panelin üzerine belirli aralıkları ile deliklerin açılması ile akustiklik özellik kazanan panellerdir. 

Ahşap Delikli Panel UygulamasıAhşap Derzli Panel Uygulaması

Devamını oku: Akustik Ahşap Panel

Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer tavan panelleri özel askı aparatıyla asılarak kullanılmaktadır. Seslerin düzenlenmesini sağlar. Eko ve yankı gibi ses sorunlarının meydana gelmesine engel olur. Yüzeyine kumaş kaplanmaktadır.

Akustik Sarkık Yüzer Tavan PaneliAkustik Tavan Paneli

Devamını oku: Yüzer Tavan Panelleri

Akustik Baffle

Şık görünümünüyle birlikte  ortamın akustik düzenlemesini sağlayan Baffle Paneller özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yoğun ses temposunu yutarak, Bulunduğu yere daha verimli bir ortam sağlamaktadır.

Akustik Baffle PanelAkustik Baffle Panel Uygulaması

Devamını oku: Akustik Baffle

Akustik Paravan

Bir ortamın içinde ayrı bölüm oluşturmak ve ses ayrımını sağlamak için kullanılan Akustik Paravanlar ofis ve hastanalerde kullanım açısından yoğun ilgi görmektedir.

Akustik Paravan Panel UygulamasıAkustik Paravan Uygulaması

Devamını oku: Akustik Paravan

Masa Seperatörü

Ofis ve çağrı merkezlerinde çoğunlukla tercih edilen modüler seperatörler farklılaşan ofis ihtiyaçlarına yönelik çeşitli yerleşim ve dekorasyon çözümlerinden birini oluşturur.

Akustik Masa SeperatörüAkustik Masa Seperatörü Uygulaması

Devamını oku: Masa Seperatörü

Akustik Kumaş Kaplama Panel

Akustik Kumaş Kaplama Panel darbeye dayanıklı ve renk kumaş seçenekleriyle dekoratif kullanışlı bir ses yalıtım malzemesidir. Ortamın gürültü, eko ve yankı gibi ses problemlerine çözüm sunmaktadır.

Akustik Kumaş Panel UygulamasıAkustik Kumaş Panel

Devamını oku: Akustik Kumaş Kaplama Panel

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...