Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri Odası Akustik Düzenleme

Bateri odalarında ses yalıtımı uygulanması oldukça önemli bir konudur.Apartman gibi halk ile iç içe olunan mekanlarda çevredeki insanları rahatsız etmemek amacıyla mutlaka ses yalıtımı uygulaması yapılmalıdır.Bateri ses çıkarmasının yanı sıra aynı zamanda titreşimde oluşturan bir müzik aletidir.Bu durumdan dolayı konuyu iki şekilde inceleyebiliriz.

Bateri Odası Akustik Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımlı Bateri Odası

Birinci olarak zeminde oluşabilecek titreşimi önlemek için kauçuk ve mantar esaslı ses yalıtım malzemesi kullanılmalıdır.Duvarda ve tavanda oluşacak ses geçişlerini önlemek adına bariyerli ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz.

Akustik Bateri Odası Bateri Odası Akustik Ses Yalıtımı

Eğer ses şiddeti düşükse Bondex Sünger tek başına etkilidir fakat ses şiddeti yüksekse sünger ile beraber diğer ses yalıtım malzemelerindende yararlanmanız tercih edilir.

Bateri Odası Labirent Sünger UygulamasıBateri Odası Duvar Ses Yalıtımı

İçeriden Dışarıya ve dışarıdan içeriye gelebilecek sesi engellemiş olursunuz.Bateri odası ses yalıtımının kaliteli ve sağlıklı olması için bizimle iletişime geçerek sağlıklı, kaliteli ve hoş bir görsel sunan ses yalıtım malzemelerinin uygulamasını profesyonel ekiplerimiz tarafından sağlayabilirsiniz.

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...