Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı

Sık ve yoğun bir çalışma ortamı olan reji odalarının sağlıklı çalışma ortamına dönüştürülmesi için gerekli ses yalıtım malzemeleri ile yalıtılması gerekir.Bilindiği üzere reji odaları Televizyon stüdyolarında yayın bileşenlerinin ekrana aktarıldığı bölüm olduğu için içerisinde Altyazı operatörü, Teknik yönetmen ve resim çizici vs. gibi görevlilerin çalıştığı ve iletişimin oldukça önemli olduğu bu odalarda yapılacak olan ses izolasyonu Deneyimli Profesyonel ekipler tarafından uygulanmalıdır.

Reji Odası Ses YalıtımıReji Ses Yalıtım Uygulaması

Reji odalarında oluşan sesin, dışarıdan gelebilecek olan seslerin azaltılmasında kullanılan tercih edilen en önemli malzeme akustik süngerlerdir.Ortamda oluşabilecek yankı, eko ve çınlama gibi konularda Ses yalıtımı sayesinde en aza indirerek kurtulabilirsiniz, aynı zamanda akustik süngerler ortama görsel açıdan güzel bir hava katmaktadır.

 Reji odası Akustik YalıtımAkustik Yalıtımlı Reji Odası

Reji odası ses yalıtımı uygulaması yapılırken titiz bir çalışma söz konusu olmalıdır.Ses yalıtımı için kullanılacak malzemeler Akustik melamin süngerler, epdm bariyerli sünger, kauçuk tabanlı akustik halı gibi ses yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır.

Reji Odası Ses Yalıtımı FiyatlarıReji Odası Ses Yalıtım Uygulamaları

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...