Zemin Ses Yalıtımı

Zemin Ses Yalıtımı

Zemin Ses yalıtım uygulamalarında en çok kullanılan yalıtım malzemesi Karo kauçuklardır.En çok tercih edilmesinin nedenlerinden en önemlisi Hijyenik bir ürün olan ve suyla temizlenebilmesidir.SBR olarak imal edilen rulo kauçuklar 1 mm'den 10mm'ye kadar kalınlığa sahiptir.

zemin ses yalıtımıses yalıtımı

  Zemin ses yalıtımı konusunda gayet başarılı olan kauçuklar, darbe emme özelliği barındırmaktadırlar.Çalışma alanlarında pürüzlü yüzeylerin bütününü kaplayarak gerçek bir izolasyon sağlar.Zemin malzemesi olarak kullanılan kauçuklar parke altı, şap altı ve zemin altı olarak uygulanmaktadır.

zemin ses yalıtımı uygulanışıparke altı ses yalıtımı

Bunun yanı sıra İnşaat sektöründe kusursuz bir başarı sağlayan kauçuk mantar levhalar, zemin ses yalıtımı için duvarlarda ve çatılarda da kullanılmaktadır.
Zemin ses yalıtımında kullanılan kauçuk malzeme titreşim ve vibrasyonu kesen bir özelliğide barındırır Örnek olarak titreşimli makinaların titreşimini engeller, aynı zamanda topuklu ayakkabı giyildiğinde yalıtımsız bir mekanda çıkan sesi yalıtımlı bir ortamda karo kauçuklar engellemektedir.

zemin ses yalıtımı ankaraşap altı ses yalıtımı

 

kauçuk zemin ses yalıtımı uygulamasıAnkara Zemin Ses Yalıtımı

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...