Difüzör Ahşap Panel

Difüzör Ahşap Panel

Akustik difüzör paneller ahşaptan yapılırlar. Ses dalgaları dağınık yüzeyine çarparak ses dalgalarının dağılmasını sağlar. Bu paneller 60*60 yada 55*55 ölçülerinde üretilirler. Ham maddesinden dolayı ısı ve sesi oldukça iyi yalıtan bir ürünüdür.

Difüzör Ahşap PanelAhşap Duvar Paneli

Genel olarak stüdyo, ev içi mekanlarda kullanılan ahşap difüzör paneller odanın akustiğini yüksek ölçüde iyi düzenler.İşlevselliği çok kolay olduğundan dolayı çoğunlukla dekoratif olarak da kullanılır.Uygulanacak alanda iyi bir dinleme alanı oluşturmak için tüm paralel yüzeylerden kaynaklanan yansımaları kontrol etmek için ön, arka ve duvarlara uygulanmalıdır.

Akustik Ahşap PanelSes Yalıtım Paneli

Bu uygulama oluşacak yankı ve buna benzer ses olaylarının önüne geçerek temiz bir ses elde etmeye ve farklı renk tonlarıyla hoş bir görüntü elde etmeye yarar.Uygulanan yüzeyde dekoratif bir görünüm oluşturur.

Difüzör Ahşap Duvar PaneliDifüzör Ahşap Panel Uygulaması

Kullanım alanları genellikle stüdyo, ev sinema , kayıt odası , müzik odası gibi mekanlarda uygulanarak ses akustiğini düzenlemektedir. Bu uygulamanın küçük odalara uygulanması oldukça popülerdir.

Difüzör Ahşap Panel Kullanım AlanlarıDifüzör Ahşap Panel Ankara

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...