Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer tavan panelleri özel askı aparatıyla asılarak kullanılmaktadır. Seslerin düzenlenmesini sağlar. Eko ve yankı gibi ses sorunlarının meydana gelmesine engel olur. Yüzeyine kumaş kaplanmaktadır.

Akustik Sarkık Yüzer Tavan PaneliAkustik Tavan Paneli

Yapısında camyünü bulunmaktadır. İstenilen ebatlarda elde edilebilir. Akustik yalıtım performansı yüksektir. Yüzeyine kaplanan kumaş birinci sınıf kalitededir ve dayanıklı bir malzemedir. Yanmazlık özelliği kazandırılmaktadır.

Akustik Yüzer TavanAkustik Yüzer Tavan Paneli

İstenilen renklerde elde edilebilir. Mekanlara güzel görünüm kazandıran dekoratif özellikte bir üründür. Malzeme yoğunluğu 95 kg/m3 tür. Ses problemlerinin giderilmesi amacıyla özel askı aparatı ile tavana asılmaktadır.

Akustik Yüzer Tavan PanelleriAkustik Yüzer Tavan Sistemleri

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...