Spesiyal Sünger

Spesiyal Sünger | Akustik Yanmaz Special Sünger

Spesiyal sünger ses izolasyonu ve akustik ses sorunlarının çözülmesi için kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Spesiyal sünger yanmazdır ve üstün ses yutum katsayısına sahiptir. Ses emiciliği ile akustik düzenleme ve ses emiciliği sağlar. Spesiyal süngerin fiyatı uygundur ve kullanım alanı geniştir. Kalınlığı ve yüksek yoğunluğu ses geçirme oranını düşürür. Yankı, eko gibi ses problemlerini engeller.

 Akustik Special SüngerAkustik Yanmaz Special Sünger

Spesiyal sünger poliüretan köpükten üretilir. Ses yutum özelliği vardır ve diğer süngerlere göre ses yutum katsayısı daha fazladır. Özel üretilen bu sünger en iyi standartlara sahip akustik ses yalıtım malzemesidir. Uygulandığı ortamda akustik düzenleme sağlar. Bu sayede sesin kaliteli gelmesi sağlanır.

 Special Sünger FiyatlarıYanmaz Akustik Special Sünger

Spesiyal sünger akustik süngerdir. Yanmaya karşı yüksek dirençlidir. Kolay uygulanır ve esnektir. Spesiyal sünger diğer süngerlere göre %20 daha fazla ses yalıtımı sağlar. Poliüretan köpükten üretilir. Evlerde, kafelerde, arabalarda, barlarda,  stüdyolarda, jeneratör odalarında, düğün salonlarında, hidrofor odalarında, makine dairelerinde, hastanelerde vb. bir çok mekanda akustik düzenleme ve ses izolasyon uygulamasında kullanılır. Spesiyal sünger geniş kullanım alanına sahip ses yalıtım süngeridir.

 Akustik Special Sünger UygulamalarıAkustik Melamin Special Sünger

Spesiyal sünger özel üretilen süngerdir. Poliüretan köpükten üretilir. Yanmaya karşı dayanıklıdır. Kolay uygulanır ve esnektir. Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. Birinci sınıf kalitede üründür. Yanmaz maddeden üretilmiştir. Yanmazlık sertifikalı üründür. ISO kalite belgelidir. Akustik düzenleme ve ses yalıtımında en çok kullanılan malzemedir. Spesiyal sünger küf tutmaz, nemden etkilenmez, temizliğe uzun süre ihtiyaç duymaz, ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan ses izolasyon süngeridir. Havalandırma kanalları, jeneratör, makine daireleri, kompresör kabinleri vb. mekanlarda ses yalıtımı yapılması gerek tüm alanlarda disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları, konferans salonları gibi bir çok mekanda akustik çözüm gereken her alanda kullanılır. 

 Special Sünger Ses Yalıtım MalzemeleriAkustik Special Sünger Duvar Uygulaması

Spesiyal Sünger Özellikleri

  • Yanmaz, damlacık oluşturmaz ve alev almaz.
  • Temizliğe ihtiyacı yoktur, nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Kolay şekillenir ve esnektir.
  • 70 kg/m3 yoğunluk.
  • Farklı form ve kalınlıklarda üretilebilir.
  • Yüksek ve orta frekans bantları yanında düşük frekans bantlarında da etkilidir.
  • 40 mm - 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
  • Melamin köpük gri ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri opsiyoneldir.
  • Ağır Epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir.

Spesiyal Süngerin Kullanım Alanları

Atış poligonu, hava alanları, ofis, toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu, sinema salonu, ev sinema odası, düğün salonu, konser salonu, prova odası, reji odası, akustik oda, akustik kabin, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, piyano odası, bateri odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, jeneratör kabini, kompresör odası, makine dairesi, kazan dairesi gibi vb.

Spesiyal Sünger 50, 70 ve 90 Yoğunluk Yanmazlık Testleri

tb50 tb50 tb50

Spesiyal Akustik Sünger Ses Yutumu Verileri spesiyal sünger ses absorbe

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...