Radyo Odası Akustik Düzenleme

Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo Televizyon odalarında yapılan yayınların kaliteli olması gerekmektedir.Zeminden, Duvardan, Tavandan gelebilecek sesler Yayın yapan konuşmacının sesini arka planda bırakarak konuşmacının sesinini düzgün iletilmemesinden dolayı kötü bir yayın ortaya çıkmasına neden olur.Bu tür sorunlara önlem olarak ve kaliteli güzel bir yayın ortaya koymak için Ses Yalıtımı Yapılmalıdır.

Radyo Odası Ses YalıtımıSes Yalıtımı

Bu Tür Radyo Ve Televizyon Yayın odalarında Belli başlı kullanılması gereken malzemeler vardır Akustik Panel Yada Akustik Süngerler kullanılarak mekan içerisindeki Sesi dengeleyerek güzel bir ses ortaya koyar.Aynı Zamanda Dışarıdan gelebilecek ses gürültü gibi problemlerin kesilmesini sağlar buda kaliteli bir yayının sunulmasına örnektir.

Akustik Ses YalıtımıSes Yalıtım Uygulamaları

Akustik sünger ve Akustik panelin uygulanması kolaydır Tavan yada Duvara Aks Rapid Sünger Yapıştırıcısı ile kolayca uygulanır.Ayrıca Farklı renk, model, yüzey formu ve genişliklere sahip malzemlerde kullanılmaktadır.

Radyo Ses YalıtımıRadyo Odası Ses Yalıtım Fiyatı

Akustik DüzenlemeRadyo Odası Ses Yalıtım Uygulaması

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...