Basotect Melamin Sünger

Akustik Melamin Sünger | Yanmaz Basotect Köpük

Basotect melamin sünger gri ve beyaz renklerde antibakteriyel olarak üretilen ses yalıtımı ve ortam akustiği düzenlemek amacıyla kullanılan akustik bir süngerdir. Hafif ve esnek bir yapıdadır. Yoğunluğu düşük ses yutum katsayısı yüksektir. Melamin sünger basotect olarakta bilinmektedir. Basotect, melamin köpükten üretilmektedir. Yüzeyi düz, spesiyal, yumurta, labirent ve piramit formlarında üretilmektedir. Yanmaz özellikte bir akustik süngerdir.

Yanmaz Melamin Labirent SüngerBasotect Labirent Sünger Duvar Ses Yalıtımı

Renk seçenekleri olarak melamin gri ve beyazdır. Yüzey şekilleri farklı formlarda üretilebilir. Yüzeyleri değişik fakat performansları ve özellikleri aynıdır. Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası gibi akustik mekanlarda kullanılabilmektedir. Ses bariyeri ile birlikte güçlü sesleri izole edebilmek için kullanılır. Epdm ses bariyeri ile birlikte uygulandığı zaman güçlü gürültülerin engellenmesi sağlanmaktadır. Ses yalıtım ve ortam akustiği düzenlemede üstün bir performans sağlamaktadır.

  Düz Basotect Melamin KöpükDüz Yanmaz Melamin Köpük

Basotect melamin sünger yankı engelleyici özelliktedir. Ses yutum katsayısı yüksek olan akustik süngerdir. Yanmaz özellikte olması sayesinde ateşe maruz kaldığında alevlerin büyümesine engel olmaktadır. Antibakteriyel bir sünger olması nedeniyle ses yalıtım uygulamalrında çok kullanılan bir üründür. Çok hafiftir ve esnek bir yapıdadır. Kolayca uygulanabilmektedir. Tren, deniz ve hava taşımacılığında da kullanılabilmektedir.

 Melamin Piramit Sünger FiyatlarıMelamin Piramit Sünger Uygulama Alanları

Diğer ses yalıtım ürünleri gibi basotect melamin süngerde solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Ses yalıtımının yanında ısı yalıtımınada katkı sağlamaktadır. Yanmaz özellikteki melamin süngerin yanmazlık sertifikası mevcuttur. ISO kalite belgelidir.

 Yanmaz Basotect Melamin SüngerSes Yutucu Antibakteriyel Köpük

Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Antibakteriyel bir süngerdir ve bakteri üretmez.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Yanmazlık özelliğini taşımaktadır.
  • Yüksek ses yutum katsayısı.
  • Esnek ve hafif bir yapı.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Birinci sınıf kaliteye sahiptir.

Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Okul, hastane, çağrı merkezi, ofis, iş yerleri, evlerde, toplantı salonu, konferans salonu, tiyatro salonu, fuar alanları, sinema salonu, ev sinema odası, konser salonu, prova odası, akustik oda, akustik kabin, reji odası, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, piyano odası, bateri odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

BASOTECT MELAMİN YANMAZLIK VERİLERİ

basotect melamin sünger yanmazlık verileri

BASOTECT MELAMİN SES YUTUM VERİLERİ

basotect ses yutum verileri

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...