Zemin Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levha | Şap Altı Kauçuk

Zemin Kauçuk Levha, granül mantarı hammaddesinden üretilmektedir. Yoğun titreşimli oluşan sesler sonucunda parke altına döşenerek  sesin kesilmesini sağlar. Parke ve şap altında oluşan titreşim ve darbe seslerini engelleyen kauçuk levha, zeminlerde kullanılan ses yalıtım malzemesidir. 

Zemin Kauçuk LevhaKauçuk Levha

Kauçuk mantar levhalar ses ve ısı izolasyonunu kusursuz yapması sayesinde inşaat sektöründe duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir.Zemin Kauçuk Levha sıcaklığa dayanıklıdır ve ölçüleri standarttır. Müşterilerin isteğine göre üretilmektedir. Yeni yapılan binalarda kullanılmaya başlanmış ve yüksek düzeyde ses yalıtımı sağlayan kaliteli ürünlerdir.

Zemin Kauçuk ŞilteParke Altı Kauçuk Levha

Kauçuk Levha Teknik Bilgi;

  • Görünüm: Mantarlı - Siyah levha,
  • Sertlik: 75 Shore A
  • Ebatlar: 540 x 540 mm 
  • Kalınlık: 3 mm - 100 mm
  • Yoğunluk: 100 - 110 gr / cm3 
  • Çekme Mukav: 5,2 kg/cm2 
  • Isı Etkinlik: 0,072 W/Mk %50 
  • sıkışma sonrası geri dönüş: % 90

Zemin Kauçuk Levha AnkaraZemin Kauçuk Levha Fiyatları

Ses Yalıtım Malzemesi AnkaraParke Altı Kauçuk Şilte

Zemin Kauçuk Levha UygulamasıKauçuk Levha Kullanım Alanları

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...