Stüdyo Odası Akustik Düzenleme

Stüdyo Odası Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı mekandaki sesin düzenlenmesi ve içeriden dışarıya çıkan seslerin engellenmesi gibi çeşitli ses problemlerinin önüne geçebilmek adına yapılan teknik uygulamalardır. Stüdyolarda ses yalıtımı sesi engellemenin dışında düzeni sağlamak için yapılır.

Stüdyo Odası Ses YalıtımıSes Yalıtımı

Akustik ses problemlerinin yanı sıra dışarıdan gelebilecek sesler stüdyo ortamında dikkati dağılmasına ve verimli çalışmaya engel olur. Stüdyolarda ses yalıtımı içerideki düzeni sağlamanın dışında dışarıdan gelebilecek seslerin engellenmesine ve stüdyo ortamındaki dikkatin dağılmamasına neden olur. Akustik düzeni yada ses izolasyonunu sağlayacak birçok malzeme bulunmaktadır.

Stüdyo Salonu Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımı

Akustik düzenlemelerde genellikle ortam akustiğinin ses kalitesini arttıracak akustik ses yalıtım panelleri ve akustik süngerler kullanılmaktadır. Ses yalıtım panelleri ortamdaki yankıyı engellemekle kalmaz birde istenilen ebat ve renkte üretimi sağlandığı için akustik ortam sağlar.

Müzik Odası Ses YalıtımıStüdyo Salonu Ses İzolasyonu

Panellerin dış yüzeyinde bulunan akustik kumaş sesi emerek ses yalıtımına katkı sağlar.Akustik süngerler basotect(melamin) malzeme antibakteriyel ve yanmaz olduğu için oldukça sağlıklıdır. Ayrıca farklı yüzey formuna sahip olduğu için Göze hitap ederek hoş bir görüntü sunar.

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...