Akustik Kumaş Kaplama Panel

Akustik Kumaş Kaplama Panel

Akustik Kumaş Kaplama Panel darbeye dayanıklı ve renk kumaş seçenekleriyle dekoratif kullanışlı bir ses yalıtım malzemesidir. Ortamın gürültü, eko ve yankı gibi ses problemlerine çözüm sunmaktadır.

Akustik Kumaş Panel UygulamasıAkustik Kumaş Panel

Akustik Paneller sınırsız renk seçenkleri ile üretilerek yüzey doku seçenekleri sunmaktadır.Ofis, ses kayıt odası, stüdyo, müzik odası, prova odası, reji odası, sinema salonları gibi bir çok alanda ses yalıtım amaçlı uygulanmaktadır.

Kumaş Kaplı Akustik PanelAkustik Kumaş Kaplama Panel

Akustik Kumaş Kaplama Panellerin ana malzemesi 95 kg/m3 yoğunlukta akustik kumaş kaplı duvar levhalardır. Kalınlıkları 20 mm ve 40 mm olan akustik panellerin Akustik NRC değeri 0.90-0.95 aralıklarındadır.

Kumaş Panel UygulamasıKumaş Kaplı Panel Uygulaması

Yangın dayanımı UNE-EN 1350-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfıdır. Akustik Panellerin kenar detayı boya ile güçlendirilmiştir. Müşteri talebine göre istenilen ölçü ve ebatlarda da üretilebilmektedirler.

Sinema Kumaş Kaplı Panel UygulamasıOfis Akustik Panel Uygulaması

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...