Ses Yalıtımı

Ses Yalıtımı

Tüm yaşam alanlarında Binalarda, konutlarda, işyerlerinde, okullarda ve aklınıza gelebilecek her türlü yaşam alanlarında istenmeyen rahatsız edici seslerden ses yalıtımı yaparak kurtulabilirsiniz.Dışarıdan gelen Gürültü kirliliğini en aza indirmek ve içerdeki sesin dışarıya çıkışını engellemek için yapılan yalıtıma ses yalıtımı denir.

Gürültü Kirliliği diye adlandırılan her türlü sesin, düzensiz yapılı veya farklı frekanslı bileşenlere sahip ses topluluklarının tümü ses kirliliğidir.

Tavan Ses YalıtımıSes izolasyonu

 Kaliteli bir yaşam sunmak için Jeneratör, hidrofor, kalorifer vb. gibi gürültülü alanları yalıtarak çevreye yayıyan gürültüyü en aza indirip sessiz ferah bir ortam için uygulanan çalışamalara ''Ses Yalıtımı '' adı verilir.

Gürültüden Ses Kirliliğinden Bulunduğunu ortamı Ses Yalıtımı ile Arındırmak mümkündür.Düşük sese ihtiyacı olan alanlardada ses yalıtımı kullanılmalıdır.Örnek verilmesi gerekilirse Radyo yayını yapan Stüdyolar, müzik stüdyoları, hastaneler, Haber Ajansları, Sinemalar vb. gibi alanlar.

Duvar Ses YalıtımıParke Altı Ses Yalıtımı

 Uygulanan ses yalıtımından Kateliteli üst düzey verim alınabilmesi için profesyonel(deneyimli) firmalar tarafından ses yalıtımı yapılmalıdır.Ses Yalıtımı uygulamaları günümüzde çoğu alanda zorunlu olarak kullanılan bir uygulamadır.Yaşam kalitesini arttıran ve insanın duyu organlarına zararı en aza indiren ses yalıtımı insan ruhunu oldukça ferahlatmaktadır.

Duvar Ses Yalıtımı AnkaraAkustik Sünger Ses Yalıtım Uygulaması
Ses yalıtımı uygulamaları düşünüldüğü kadar pahalı bir ürün değildir.Ses yalıtımı fiyatlarında belirleyici özellik yapının büyüklüğü ve  bir kaç etmene göre değişiklik göstermektedir.

Basotect melamin sünger uygulamasıKadife Kaplı Sünger Uygulaması

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...