Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan | Ses Kesici Bondeks Sünger

Bondex süngerpan yüksek frekanstaki güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılan ses kesici bir süngerdir. Yüksek yoğunluğa sahiptir. Küçük sünger parçacıklarının tekrar sıkıca ve yoğun bir şekilde birleştirilmesinden meydana gelmektedir. Kalınlıkları 10 mm - 70 mm arası ve yoğunlukları 110 dns - 180 dns arası üretilmektedir. Ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla duvarlara ve tavanlara uygulanmaktadır. Katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi için zeminede uygulanabilmektedir. İnşaat ses yalıtım uygulamalarında çok tercih edilen bir malzemedir.

Ses Kesici Bondeks SüngerpanBondeks Süngerpan

Süngerpan yanmazlık özelliğine sahip olan ve bu özelliği sayesinde herhangi bir yangın sırasında alevlerin büyümesine engel olarak büyük tehlikelerin önüne geçen ses yalıtım malzemesidir. Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilen süngerpan çok güçlü sesleri izole edebilmektedir.

Rebonded Ses Kesici Sünger

Geniş kullanım alanına sahip olan süngerpan poliüretan köpükten üretilmektedir. Kullanılacak süngerin yoğunluğuna ve kalınlığına göre sağlanılacak ses yalıtım performansı farklılık göstermektedir.

 Bariyerli Bondeks SüngerpanAkustik Sünger Lamineli Bondeks Sünger

Jeneratör odası, tekne motor kabini, hastane EMAR odası, müzik odası, stüdyo, kompresör odası, makine dairesi, hidrofor odası, kazan dairesi gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır. Üstün ses yalıtım performansına sahiptir. Solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Tavan, duvar ve zemin uygulamalarında kullanılabilmektedir.

Rebonded Bondeks SüngerpanBondeks Sünger Uygulaması

 

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...