Piyano Odası Ses Yalıtımı

Piyano Odası Ses Yalıtımı

Piyano odalarında ses performansı almak oldukça önemlidir.Yalıtımsız bir piyano odasında dışarıdan gelebilecek gürültü kirliliği olumsuz yönde etki yaşatabilir.Aynı zamanda içeriden dışarıya çıkabilecek olan seslerde çevrenizde bulunanlara rahatsızlık yaşatabilir.

Piyano Odası Ses YalıtımıPiyano Odası Ses İzolasyonu

İşte bu tür problemleri önlemek adına Ses Yalıtımı uygulaması yapmaktayız.Kendinize özel piyano odanızda akustiğin en üst düzeyde olması gerekmektedir.Ortamdaki akustiğin muzikal yeteneğin ve tecrübe açısından önemlidir.Sizde kendinize özel piyano odanızda rahat, ferah bir şekilde çalışma yapmak istiyorsanız ses yalıtım uygulaması yaptırmalısınız.

Piyano Odası İzolasyonuSes Yalıtımı

Aynı zamanda Ses yalıtımı uygulan odanızda güzel bir görüntüye kavuşmakta mümkün uygulanan malzeme hem göze hitab ediyor hemde kalitesi sayesinde memnuniyet sağlıyor.Kullanılan malzemeler yanmaz özelliktedir.Bunun için ekibimiz keşif için mekana gelebilir.Firmamız piyano odalarında ses yalıtımı sağlayan ürünlerin satışını yapmakla beraber uygulamasınıda yapmaktadır.

Ankara Piyano Odası Ses YalıtımıAnkara Ses Yalıtımı

Oda Ses İzolasyonuSes İzolasyonu

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...