Bass Trap Akustik Sünger

Bass Trap Akustik Sünger | Köşe Bass Tuzağı

Bass trap sünger akustik özelliklere sahiptir. Yüksek performans sağlamaktadır. Bass seslerini kesen ve mükemmel derecede bass frekansı ayarlayan süngerdir. Çok yüksek yoğunluktadır. Ses sorunlarında alçak frekansları gidermede en iyi çözümlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Standart olarak 30 x 30 x 70 ebatlarında üretilmektedir. Stüdyo, ses kayıt odası, bateri odası gibi ve benzeri mekanlarda çok sık kullanılmaktadır. Yanmaz özellikte bir süngerdir.

Akustik Basstrap SüngerBasstrap Köşe Süngeri

Yüksek frekanslı sesleri ve ses dalgalarını kontrol altına alarak ortam akustiği düzenleyen ve ses yalıtımı sağlayan akustik bir süngerdir. Düşük frekanslı ses dalgalarında etkilidir. Üstün derecede bass frekansı ayarlamaktadır. Yankıyı engelleyici özelliktedir. Seslerin daha kaliteli gelmesini ve daha net duyulmasını sağlamaktadır. Stüdyo, ses kayıt odası gibi profesyonel ve hassas mekanlarda kullanılmaktadır.

Basstrap Akustik SüngerAkustik Basstrap Sünger Çeşitleri

Bass trap renk seçeneği olmayan süngerdir. İstenilen renge sprey boya ile boyanabilmektedir. Solid yapıştırıcı ile yapıştırılarak kolayca uygulanabilmektedir. Geniş kullanım alanı vardır. Sinema salonu, tiyatro salonu, konferans salonu gibi mekanlarda da kullanılabilmektedir.

 Akustik Basstrap UygulamasıStüdyo Odası Basstrap Uygulaması

Bass trap akustik sünger köşe bass tuzağı olarakta bilinen ve ses emici özellikteki süngerdir. Yanmazlık özelliği bass trap süngerde mevcuttur. Nemden etkilenmez ve küflenmez özellikte süngerdir. Alçak frekanslardaki en iyi çözümlerden bir tanesidir. Mekanlarda koku yapmaz. Birinci sınıf kaliteye sahiptir ve ISO kalite belgesi mevcuttur. Yanmazlık sertifikasıda bulunmaktadır.

Bass trap Akustik Sünger Özellikleri

  • Bass kırıcı özelliktedir.
  • Bass frekanslarını kontrol edip düzenlemektedir.
  • 30 x 30 x 60 cm ebatlarındadır.
  • Gri renkde üretilir.
  • Akustik yalıtım sağlar.

Basstrap Köşe Sünger FiyatlarıAksa Akustik Basstrap Görselleri

Bass Trap Akustik Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, piyano odası, sinema salonu, ev sinema odası, konser salonu, prova odası, akustik oda, enstrüman - çalgı odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

BASS TRAP SES YUTUM VERİLERİ

bass trap sünger ses yutum verileri

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...