Akustik Sünger

Akustik Sünger

Akustik süngerler yüksek yoğunluklu ses yalıtım süngerleri değildir. Genellikle ses frekansı düşük olan mekanlarda tercih edilir.Ses yutumundan ziyade birde akustik düzenleme sağlarlar.Modelleri çok olduğundan her zevke uygun hale getirilebilmektedir.Akustik süngerler melamin ve poliüretan süngerlerden oluşmaktadır.Akustik süngerlerin bir başka modeli ise tekno touch süngerlerdir.

Akustik SüngerAkustik Sünger

Bu süngerlerin içerisinde melamin veya poliüretan köpük olup dış yüzeyi kadife kumaş ile kaplanmaktadır. Akustik süngerlerin piramit,yumurta,spesiyal, firex ve labirent modellerinde olan süngerler yanmazlık özellikleri bulunan süngerlerdir. Ancak bunların yanmaz özellikte olanları da bulunmaktadır.Yanmazlık özelliği vermek için gerekli malzeme kimyasal bir maddedir. Melamin köpükten üretilen akustik süngerler diğerlerine göre daha antibakteriyel özellik taşımaktadır.

Akustik SüngerAkustik Sünger

Yanmazlık özelliğe sahip akustik süngerler bir çok alanda etkili performans göstererek ses yalıtım uygulamalarında çözüm sağlamaktadır. Nemden etkilenmez ve yüksek hava şartlarında dahi yıpranmazlar. Farklı renk ve formlarda üretimi sağlanan akustik süngerler farklı yoğunluk (DNS) ile kullanım alanlarına tercih sunmaktadır.

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri AnkaraBasotect Melamin Ses Yalıtım Süngeri Ankara

Ses yalıtım süngerleri düşük maliyetli ve etkili ürünlerdir. Ses yalıtım süngerinin uygulamaları da gayet basit olduğundan kullanılışı çok rahattır. Ses yalıtım süngerlerinin en yoğun olanı rebonded bondex süngerpandır. En fazla 150 Dansite yoğunlukta olan bu süngerler ses yalıtımı uygulamalarında etkili olan en iyi süngerlerdir. Ses yalıtım süngeri Ankara da bulunan şubemizde mevcuttur.Dilerseniz oradan alabilir veya arayıp sipariş verebilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri AnkaraBariyerli Ses Yalıtım Süngeri Ankara

Akustik SüngerAkustik Sünger

Akustik SüngerAkustik Sünger

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...