Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Evinizde rahatça kimsenin sizi rahatsız etmediği, yada sizin kimseyi rahatsız etmediğiniz bir sinema odası yaptırmak istediğiniz zaman mutlaka odanıza ait ses yalıtımı yaptırmanız gereklidir. Evinizde bulunan Sinema odanızda gerçek bir sinemadaymış gibi tat almak istiyorsanız eğer odanız için yalıtım gerekmektedir.İzlediğiniz Filmin odanızda yankı yapmasından, yada dışarıdan gelen seslerin sizi rahatsız etmemesi için ses yalıtımına ihtiyacınız var demektir.Bu durumda Akustik sünger yada kumaş kaplı sünger ile odanızın yalıtıma ihtiyacı var demektir.

Ev Sinema Salonu Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımı

Bunları karşılayıp Ev sinema odanıza ses yalıtımı uyguladığınız zaman hem dışarıdan gelebilecek ses gibi gürültü kirliliğini önlemiş olursunuz hemde içeride herhangi bir yankı ses bozukluğu olmamış olur.Bu durumda rahat bir şekilde size sanki sinemadaymışsınız gibi bir ortam olanağı sağlanmış olur.

Ev Sinema Salonu Akustik DüzenlemeEv Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Odanızı yalıttığınız zaman ses eşit şekilde eşit noktalara dağıldığından dolayı ses çakışmayacak ve ortama kaliteli bir ses hakim olacaktır. Yararlarından bahsetmek gerekirse; Oluşan Ses nedeniyle sesten dolayı komşuları rahatsız etmeyeceğini bilmenin huzuruyla istediğiniz kadar zamanı sinema odanızda film izleyerek geçirebileceksiniz. Yalıtımın etkisiyle Sinema odanızda oluşacak yüksek sesten dolayı akustik bir sorun yaşanmayacak baş ağrısı kulak çınlaması(ağrısı)gibi acılar çekmeyeceksiniz. 

Home Cinema Salonu Ses YalıtımıEv Sinema Odası Ses Yalıtımı

Sinema Odanızın ses yalıtımını yapıp sessiz bir ortamda keyifle film izlerken Sinema odanıza Güzel bir görsel hava katacaktır.

Ev Sinema Salonu Ses İzolasyonuEv Sinema Salonu Ses Yalıtımı Ankara

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...