Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Akustik Yalıtım

Kayıt odaları ve ses kayıt stüdyolarında ses yalıtımı çok önemlidir.Ses yalıtımı yankı çınlama eko engelleme sağlayan akustik süngerler sayesinde ses emici özellikleriyle mekanlarınızda ki istenmeyen sesi engeller.Kayıt odalarının konumu oldukça önemlidir Örnek vermek gerekirse ıssız, sessiz bir mekanda ise Stüdyonuz bu durumda ses yalıtımına pek ihtiyacınız yok demektir fakat Stüdyonuz Şehirin içinde kalabalık bir mekanda ise mutlaka ses yalıtımı yaptırmanız gerekemektedir.

Ses Kayıt Odası Ses YalıtımıSes Kayıt Stüdyoları Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı uygulaması dışarıdan gelebilecek Gürültü kirliliğini ve içeriden dışarıya çıkabilecek sesleri engellemektedir.Aynı zamanda uygulamada kullanılan Akustik Süngerler yanmaz özelliktedirler,

Kayit Odası Akustik DüzenlemeSes Kayıt Müzik Stüdyoları Yalıtımı

Bunun yanı sıra uygulanan mekana görsel hava katmakla beraber gürültünün kişide oluşturabileceği zararlı etkenleri en aza indirmek için alınabilecek en iyi önlemdir.Ortamdaki Ses dB'ne uygun kullanılacak malzeme Deneyimli Ekibimiz tarafından Keşif yapılarak uygun malzeme seçilmektedir.

 Kayıt Odaası Akustik Sünger UygulamasıKayıt Odası Kumaş Panel Uygulama

Akustik Kumaş Panel UygulamasıAkustik Ses Kayıt Odası Yalıtım Firması

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...