Cafe Restaurant Ses Yalıtımı

Cafe Restaurant Akustik Düzenleme

Bilindiği üzere ailenizle yada arkadaşlarınızla gideceğiniz herhangi bir cafe ve restaurant  gibi mekanlarda oluşan sesler yüzünden rahatsız olabiliyorsunuz, gerek mekanın yoğunluğu ve dışarıdan gelebilecek gürültüler vs gibi problemler yüzünden rahat bir şekilde gittiğiniz mekanlarda bulunamıyorsunuz.İşte bu problemi çözmek için cafe ve restaurant gibi mekanlarda uygulanabilecek çözüm yolları bulunmaktadır.

Cafe Bar Ses YalıtımıRestaurant Ses Yalıtım Uygulamaları

Bulunduğunuz mekanda oluşan aşırı ses bir süre sonra karmaşaya dönüşüyor ve insan ruh sağlığını aşırı ses bozmakla beraber bedenini yoruyor işte bu problemden kurtulmak için cafe ve restaurant gibi alanlarda yapılması gereken en önemli faktör Ses Yalıtımıdır.

Akustik Restaurant Ses YalıtımıCafe-Bar Ses Yalıtım Fiyatları

Ses yalıtımı Dışarıdan gelebilecek gürültü kirliliğini engellemekle beraber uygulanan mekanın içerisindeki sesleri emerek eşit şekilde dağıtarak mekanda bulunan uğultuya son veriyor, bu sayede arkadaşlarınızla yada ailenizle düzgün birşekilde istediğiniz mekanda bulunup rahat ve güzel bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

 Akustik Ses Yalıtımlı RestaurantAnkara Aksa Akustik Yalıtım Firması

Bunun için cafe ve restaurant  gibi mekanlarda uygulanabilecek belli başlı malzemeler Akustik süngerler kullanılmaktadır.Ortamın sesini çekmekle beraber ortama güzel bir hava katarak mekana güzellik katıyor.Bu tür hizmetleri firmamız tarafından alabilirsiniz.

Ses Yalıtımlı CafeRestaurant Tavan Ses Yalıtımı

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...