Köşe Bass Kırıcı Sünger

Köşe Bass Kırıcı Sünger

Düşük frekanslı bass seslerinin engellenmesi kırılması için tavan köşelerine yerleştirilen üründür.Toplumumuzda Köşe Bass tuzağı olarakta bilinmektedir.Güçlü ve Düşük Frekanslı Ses dalgalarının kontrolünü sağlamak için Kullanılan Malzeme Bass Trap olarak adlandırılır.

Köşe Bass Kırıcı SüngerAkustik Bass Kırıcı Sünger

Bass Trap Süngerlerin en avantajlı ve önemli noktalarından biriside Ateşe dayanıklı polyester köpük malzeme kullanılmasıdır bunun yanı sıra kolay kuruluma sahiptir.Kurulum Sonrası Uygulanan odanın dinamik değerlerinde değişim ciddi boyutlarda görülebilir.

Ses Yalıtım SüngeriAkustik Sünger

Kullanım alanları oldukça fazladır belli başlı örneklendirmek gerekirse Stüdyolarda, Televizyon,Radyo kanallarında, Reji odaları, Makine daireleri, jeneratör odaları, toplantı,konferans salonları, Sinema Tiyatro Salonlarında Gibi birçok kullanım alanına sahiptir. Bunun Yanı sıra Evinizde Sinema odası Müzik odası gibi ses ile etkileşimli Mekanlarda bu ürünü kullanabilirsiniz.Bass Trap Köşe Süngerlerin Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz.

Bass Küpü Kullanım AlanlarıKöşe Bass Kırıcı Sünger Fiyatı

Bass Küpü Teknik ÖzellikleriBass Küpü Uygulama

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...