Yanmaz Sünger

Yanmaz Sünger | Alev Almaz Sünger

Yanmaz süngerler akustik ses yalıtım süngerlerinden bir kaçıdır. Bu süngerler spesiyal,labirent,firex,yumurta ve piramit süngerlerdir. Süngerlerin ham maddesi poliüretan ve melamin köpükten üretilir. Yanmazlık özelliği kazandırmak için daha sonradan kimyasal madde ile kazandırılır.Bu yüzden poliüretan köpük çok hijyenik olmasa da melamin köpükten üretilen süngerler antibakteriyel özelliktedir ve renk olarak gri ve beyaz tercihler arasındadır.

 Düz Yanmaz Akustik SüngerKendinden Yapışkanlı Yanmaz Sünger

Ortamdaki eko, yankı ve titreşimli ses problemleri için kullanılan  ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalrında etkin bir sonuç sunan ses yalıtım süngerleridir. Bu akustik süngerlerin yanmazlık özelliğ bulunur. Ham maddesi poliüretan olan akustik süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedir.

 Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Piramit SÜnger Fiyatı

Seslerin düzenlenmesi amacıyla kullanılan yanmaz akustik süngerler yangın gibi büyük tehlikelerde ateşle temasında alevlerin büyümesine engel olmaktadır. Böylece büyük tehlikelerin engellenmesini sağlar. Seslerin bozulmaması için performans sergilemektedir.

Yanmaz Basotect Sünger Tavan UygulamasıYanmaz Akustik Basotect Sünger Uygulaması

Yanmaz Akustik Sünger Özellikleri

  • Farklı formlarda üretilmektedir.
  • Ses izolasyonu ve akustik yalıtım sağlar.
  • Melamin ve poliüretan maddelerinden elde edilir.
  • Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
  • Ses iletkenlik 0,035 W / mK
  • Ses yutma katsayısı ?=0,30 - 1,12

Yanmaz Akustik Labirent SüngerYanmaz Labirent Sünger Fiyatları

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...