Flexi A50 Sünger

Vicostic Flexi A50 Sünger | Akustik Kare Sünger

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

 Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

Uygulandığı ortama tasarımı ile şık bir görünüm katar. Ses emiciliği ile orta ve yüksek frekanslarda yüksek performans sağlar. Stüdyolar, kayıt odaları vb. mekanlarda , hassas odalarda sık bir şekilde kullanılırlar. Uygun fiyatıyla piyasadaki en başarılı akustik süngerlerden birisi olan flexi a50 sünger ile ses yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz. Yanyana uygulandığında ek yerleri belli olmaz. Bu sayede ek yerlerinin içinden kablo geçirebilirsiniz. 

 Vicoustic Kare Sünger FiyatlarıAkustik Kare Sünger Fiyatları

Flexi A50 Sünger yüksek akustik performans sağlar. Kullanılması ve uygulanması kolay, esnek bir süngerdir. Poliüretan köpükten üretilir. Yanmaz bir süngerdir. Birinci sınıf bir ürün olan bu süngerin yanmazlık sertifikası vardır. ISO kalite belgeli üründür. Konferans odası, dinleme odaları, yayın stüdyoları, oditoryumlar vb. mekanalr kullanım alanlarıdır. Stüdyo, reji odası, ses kayıt odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odasu, çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanılır ve akustik düzenleme sağlar. Bu sayede sesin kaliteli gelmesi sağlanır.

Akustik Kare PanelA50 Kare Sünger

Poliüretan köpükten üretilen ses yalıtım malzemesidir. Ses yalıtım ve akustik düzenleme sağlar. Uygulandığı ortamda dekoratif ve zarif bir görünüm oluşturur. Kullanım alanları geniştir. Ses kayıt odaları, stüdyolar, müzik odaları, dublaj odaları, enstrüman çalgı odaları, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanılır. Eko, yankı gibi ses bozukluklarını engeller, akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlar. Ses emici özelliği ile ses izolasyonu sağlar. Flexi A50 sünger yanmaz süngerdir. Yanmazlık sertifikalı üründür. ISO kalite belgelidir. Birinci sınıf akustik düzenleme sağlar.

Kare Sünger FiyatlarıKare Sünger Uygulama Fiyatları

Vicoustic Flexi Sünger Özellikleri

  • Yanmaz, damlacık oluşturmaz ve alev almaz.
  • Temizliğe ihtiyacı yoktur, nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Kolay şekillenir ve esnektir.
  • Yüksek ve orta dereceli frekanslar için yüksek performans sağlar.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri opsiyoneldir.
  • ISO 3795.

vicoustic flexi sünger ses yutum verileri

Vicoustic Flexi Sünger Ses Yutum Verileri

 

 

VİCOSTİC FLEXİ A50 SÜNGER | AKUSTİK KARE SÜNGER

Flexi A50 sünger vicoustic sünger olarakta bilinir. Yüksek ve orta frekanslar için yüksek performans sağlar. Sırayla yerleştirildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve kablolar gizlenebilir. Bu süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenlemede etkili olan süngerlerdir. Her türlü mekanda ve alanda mükemmel sonuç verir. 

Vicoustic Flexi Kare SüngerAkustik Ses Emici Kare Sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER | KADİFE KAPLI SÜNGER

Tekno touch süngerlerde akustik özelliklere sahip olan süngerlerdir. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak renkli şekilde üretilmiştir. İçi poliüretan köpükten üretilen süngerdir. Dışı kadife kaplıdır. Renk seçenekleri çok geniştir ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir. Mekanlarda eko ve yankıya engel olan, ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Güçlü bir ses yalıtımını tek başına sağlayamaz.

Kadife Kaplı Akustik SüngerRenkli Tekno Touch Sünger

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90 

E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tekno Akustik Sünger ve Ses İzolasyon Malzemeleri üreticisi olarak, ses yalıtımı sektöründe her zaman yeniliği ve müşteri memnuniyetimi ön planda tutuyoruz. Sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda uygulama yapan firmamız, dilerseniz sadece malzeme temininde de size yardımcı olacaktır. Tüm Türkiye'ye ve dünyada bazı ülkere ürün gönderimi sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve avrupa standartlarında üretilmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım ?

Eğer yapılacak uygulama akustik yalıtım ve yankı yalıtımı ise akustik ses yalıtım süngerlerinin kaplanması yeterli olacaktır. Eğer amaç yüksek frekanslı bir sesin yalıtımı ise sesi geçen tüm duvarların bariyerli ses yalıtım süngerleri ile kaplanması şarttır hatta yeterli olmadığı durumlarda bir kaç ürün bir arada kullanılabilmektedir. Detay...